محل تبلیغات شما

سیب زمینی سرخ کرده یکی از محبوب ترین فست فود های جهان است. با اینکه کلمه ی فرانسه در French fries آمده اما منشا این خوراکی محبوب به کشور بلژیک بر می گردد. سیب زمینی سرخ کرده در ظرف یکبار مصرف کاغذی، مقوایی، کارتنی و. به صورت مات یا گلاسه و در سایز های بزرگ، کوچک و متوسط تولید می شود.

ظرف سیب زمینی

ظرف سیب زمینی سرخ کرده یا سبد سیب زمینی معمولاً سر باز است وبرای سرو مستقیم در رستوران یا فست فود استفاده می شود. ظرف سرباز سیب زمینی مناسب سفارش های بیرون بر نیست زیرا از غذا محافظت نمی کند. این ظرف های یکبار مصرف برای بسته بندی انواع غذاهای سوخاری هم استفاده می شوند. ظرف سیب زمینی آماده طرح دار در سایز های مختلف برای استفاده سریع و آسان تولید می شود.

ظرف سیب زمینی

لیوان سیب زمینی

لیوان سیب زمینی یک نوع لیوان کاغذی است که از کارتن، مقوا، کاغذ کرافت و . ساخته می شود. لیوان سیب زمینی طرح دار به صورت مات یا گلاسه در طرح های آماده تولید می شود. سفارش لیوان کاغذی سیب زمینی در دار و بدون در تعداد بالا امکان پذیر است. لیوان سیب زمینی بزرگ و کوچک در دار معمولاً برای سفارش های بیرون بر استفاده می شود تا غذا از بسته بندی بیرون نریزد و سرد نشود.

لیوان سیب زمینی

جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی سرخ کردهبه صورت جعبه سیب زمینی قایقی، جعبه سیب زمینی مخروطی، جعبه سیب زمینی مکعبی و. تولید می شود. قیمت جعبه سیب زمینی به جنس جعبه و تعداد سفارش بستگی دارد. جعبه سیب زمینی برای بسته بندی غذاهای بیرون بر و سوخاری استفاده می شود. خرید جعبه سیب زمینی با چا آماده و در اندازه ها کوچک و بزرگ و تعداد بالا امکان پذیر است.

جعبه سیب زمینی

مواد لازم پیتزا - مواد اصلی پیتزا

چگونه با موفقیت یک رستوران افتتاح کنیم!

ساختن نرم افزارهای آلی فست فود در یک کشور

زمینی ,های ,ظرف ,لیوان ,استفاده ,سرخ ,سیب زمینی ,می شود ,جعبه سیب ,زمینی سرخ ,سرخ کرده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی